عبدالله بابایی زاده : عصر فردا کار انتقال گهر انجام می گیرد
 
 
سایت ایران41:مشاور ارشد سردار فصاحت و معاون سیاسی ستاد تورنمنت امام (ره) در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود پس از کش و قوس های فراوان و سنگ اندازی دشمنان باشگاه گهر بالاخره با یاری امام زمان توافق شد.
جلسه نهایی فی مابین اقایان سردار فصاحت بعنوان مدیر ستاد یادواره و اقای تورک معاون امنیتی دادستان و مجری پرونده امیر منصور اریا عصر فردا  سه شنبه مورخ 18/4/1392  برگزار شود و به موجب ان دستورات لازم جهت حضور اعضای ستاد در دورود صادر گردد .وی افزود در صورت انجام شدن کار در تاریخ 24  تیر ماه تمرینات خود را اغاز کرده و سریعا مامور انتخاب سرمربی خواهیم شد .وی در ادامه گفت همانطور که در مصاحبه های قبلی گفتیم تلاش داریم نیمی از تیم را از بازیکنان لرستانی استفاده کنیم .
دورود بازیکنان خوبی در سطح پایه دارد که فصل قبل اجازه حضور به انان داده نشد . در پایان از مردم دورود می خواهم ارامش خود را حفظ کنند و صبور باشند تا با برنامه به اهداف فرهنگی ورزشی خود در شهرستان برسیم . 
 

 

 

 

 

 

تصاویر بازی نوجوانان گهردورود مقابل نوجوانان البدر کنگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شکست نوجوانان گهردورود مقابل البدر کنگ


 

 سایت ایران41:به گزارش سایت ایران 41 مسابقات لیگ یک کشوری در رده سنی نوجوانان بازی رفت این مرحله به میزبانی تیم گهر، و در ورزشگاه تختی شهرستان دورود برگزار شد که تیم البدر کنگ توانست با نتیجه 2 بر یک تیم گهر دورود را در خانه شکست دهد و کار خود را برای مرحله ی برگشت در شهر خودش راحت تر کند.

در این دیدار  گل اول تیم البدر در دقیقه 30 بازی به ثمر رسید  این گل  آفساید به نظر می رسید ، که کمک داور  آفساید نگرفت  و گهر دورود گل اول را دریافت کرد. گل دوم البدر در نیمه دوم در دقیقه 60 بازی به ثمر رسید و تک گل تیم گهر دردقیقه 80 توسط کسری درویشی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید تا امید های گهر برای بازی برگشت و در زمین حریف زنده بماند.برنده مجموع دو دیدار به مسابقات لیگ برتر نوجوانان کشور صعود خواهد کرد.

از نکات قابل توجه این بازی پر شدن نیمی از ورزشگاه تختی دورود و حمایت هواداران پرشور دورودی از این دیدار بود. 

 

 

 

منتظر جواب هستم تا تيم گهر را تحويل بگيرم

 

 

سایت ایران41: بنقل از یافته رییس ستاد یادواره امام خمینی‌(ره) گفت: عصر دوشنبه در دفتر آقای عابدینی جلسه‌ای با وی داشتیم كه به موجب آن توافق‌نامه‌ای با ایشان مبني بر خرید باشگاه طی یک فقره چک تضمینی توسط ستاد يادواره امام به امضا رسيد.  

  به گزارش يافته، سردار "محمدرضا فصاحت‌گلپليگاني" اظهار داشت: بر اساس اين توافق‌نامه تمامی هزینه‌های باشگاه نیز از ابتدای فصل تا پایان فصل مسابقاتی 92-93 بر عهده این ستاد می‌باشد و البته تمامی بدهی باشگاه بر عهده آقاي" عابدینی" است.

 وي افزود: اميدوارم هر چه سریع‌تر جواب نامه را به صورت مکتوب به ما ارائه دهند.

 فصاحت در مورد جذب نفرات تيم گفت: پس از انتخاب سرمربی، کمیته فنی باشگاه را از بين پیشکسوتان دورودي تشکیل می‌دهیم و با نظارت کامل این کمیته نفرات را جذب خواهیم کرد.  

وي با اشاره به اين كه لرستان استعدادهای خوبی همچون بیژن کوشکی، حمید فتحی، ابراهیم میرزاپور‌، پویا عالیخاني، فرزاد بهاری، مجيد خمیسی، اصغر کرم‌الهی، بهنام بیرانوند، رضا شرفیان، سعید مرادی‌، حسین بهاروند و ... را  دارد، گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم از این نفرات و حتی تفرات تیم‌های رده پایه فوتبال استان استفاده کنیم.

 فصاحت در پایان از منوچهر رئوفی، احمدی، بیژن مرادیان، سالاروند، آیت‌الله‌زاده، داریوش مصطفوی، سرهنگ پاپی، عباس قائد‌رحمت نماینده شهرستان دورود، ابوذر بابایی و نیمی از بازیکنان فصل قبل که طی این چند روز اعلام حمایت کرده‌اند تشکر ویژه كرد و گفت: امیدواریم خداوند متعال توفیق خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم دورود را به ما ارزانی دارد.

 

 

 

 

 

 

سردار فصاحت: اسناد سوء‌استفاده از تيم گهر را رو مي‌كنم!


 

سایت ایران41:بنقل از یافته متقاضي جديد مالكيت باشگاه گهر دورود در پاسخ به يكي از دست‌اندركاران سابق اين تيم اظهار داشت: به خاطر این که گهر را به حاشیه نبرم قصد سکوت داشتم در مقابل اظهارات برخي آقايان سكوت كنم ولی از سکوت من سوءاستفاده شد.

 به گزارش يافته، سردار " محمدرضا فصاحت‌گلپايگاني" گفت: مدير اجرايي سابق گهر در مصاحبه‌اش با خبرگزاري فارس به مسائلی اشاره کرده در کارنامه مدیریتی بنده در تيم سایپا‌مهر کرج ضعف‌هایی بوده است، من از ايشان سؤال مي كنم كه تا چه حد از حضور بنده در سایپا‌مهر اطلاع دارید؟ سال قبل به دعوت دوستان حضور در كنار اين تيم را پذيرفتم و با هزينه شخصي در حالي که نه تعهدی به باشگاه داشتم و نه سمتی و تنها برای رضای خدا و خشنودی مردم در اين عرصه حضور يافتم.

مدیریت باشگاه سایپا‌مهر متعلق به آقایان کرم پور و موسوی بود و به دعوت آقایان در حد مشاوره، مسوولیت تقبل کردم.  وي در ادامه بيان داشت: در جواب این که گفته‌اند چرا مسوولان دورود با من جلسه گذاشته‌اند بايد بگويم كه این مشکل شما با مسوولان دورود است و به من ارتباطی نداشته و مطمئن باشید اگر شما اهلیتی داشتید برای جلسه دعوت می‌شدیدف پس سعی نکنید خود را به عنوان دلسوز تيم گهر به مردم عزیز و فوتبال‌دوست دورود تحمیل کنید.  

فصاحت افزود: حساب شده جلو آمده‌ام و برای تیم‌داری به رايزنی با اسپانسرهای واهی رجوع نکرده و نخواهم کرد‌ و همانند برخي از آقايان شك و شبهه و نيز مسايل پشت پرده فوتبال همراه نام من ذكر نمي‌شود.  وي با طرح اين پرسش كه آقايان مدعي حکم مدیریت فعلی‌شان در دستگاه‌های ذی‌ر‌بط ثبت شده است، تصريح كرد: برخي از كساني که داعیه‌ي حمایت و دلسوزی تيم گهر را دارند در زمان مسووليت‌شان برای انتقال بازيكنان، سوءاستفاده‌هایی داشته‌اند؛ برای گفته‌هایم اسنادی را رو خواهم کرد، آقايان نیز از ابتدا تا به حال جستجو کنند و ببينند اگر چنین مسائل دور از اخلاقیي از من سر زده، آن را براي مردم بازگو كنند.

 فصاحت در ارتباط با حضورش در تيم گهر گفت: تمامی برنامه‌های اداری و مالی را با مسوولان قضایی مطرح کردم كه شرايط را پذیرفتند و حالا منتظر هستیم که طی نامه‌ای مکتوب مجوز شروع کارمان را به مسوولان استان ارائه دهند. 

 

 

 

ورزشگاه تختي دورود براي رقابتهاي لیگ تكميل مي‌شود

 

سایت ایران41:عباس قائدرحمت در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در زماني كه كسي نمي‌توانست يك ريال بودجه‌ عمراني بگيرد ما 2.2 ميليارد تومان اعتبار را براي تكميل استاديوم تختي دورود جذب كرديم.

وي افزود: تا كنون از اين مبلغ 700ميليون تومان به مجريان كار پرداخت شده و مابقي كار در گرو تأييد مسئولين ذيربط است.

قائدرحمت بیان داشت: در فصل گذشته تا جايي كه امكان داشت شرايط برگزاري رقابت‌ها فراهم شد و به جرأت مي‌گويم حتي با اين شرايط مي‌توانيم رقابت‌هاي ليگ را برگزار كنيم اما بحث ما ضلع شمالي استاديوم است كه بتوانيم آن را تكميل كنيم كه هواداران بيش‌تري بتوانند از نزديك به نظاره بازي تيم مورد علاقه‌شان بنشينند.

نماينده‌ مردم دورود و ازنا در مجلس شوراي اسلامي در خصوص آخرين وضعيت استاديوم گفت: با جلساتي كه در وزارت ورزش و شركت توسعه و تجهيز اماكن ورزشي داشتيم اين شركت به عنوان ناظر و مرجع تأييد كننده وظيفه‌ پيگيري موضوع را متقبل شد.

وي ادامه داد: اجراي سازه‌هاي فلزي در ضلع شمالي استاديوم خالي از اشكال نبوده و پيمانكار اين بخش متعهد شده است تا ايرادات كار را كه از سوي شركت توسعه و تجهيز عنوان شده است ظرف يك هفته آينده برطرف کند.

قائد رحمت افزود: به طور قطع با رفع شدن اين نواقص كار عرشه‌گذاري سكوها آغاز می شود كه در نهایت يك ماه به طول خواهد انجاميد.

وی با بیان اینکه پرداخت مابقي مطالبات اين پیمانکار در گرو تأييد شركت تجهيز اماكن ورزشي است، افزود: 50 درصد دیگر اعتبار یاد شده براي بخش پاييني ضلع شمالي هزينه خواهد شد که در اين بخش اتاق داوران، سالن كنفرانس و ...مطابق آخرين استانداردها احداث خواهد شد.

نماينده‌ مردم دورود و ازنا در مجلس شوراي اسلامي عنوان كرد: اولويت ما اجراي عرشه سكوهاست كه بتوانيم حداقل بعد از شروع يكي دو هفته‌ي نخست رقابت‌ها آن را به بهره‌برداري برسانيم و ساير برنامه‌هاي قسمت پاييني سكوها را مي‌توانيم با حوصله‌ي بيش‌تر اجرا كنيم.

قائدرحمت ضمن تشكر از پيگيري‌هاي رضا محمدي‌اصل مدیر کل ورزش و جوانان استان ابراز اميدواري كرد كه علاقمندان به گهر تا شروع فصل جديد رقابت‌ها بتوانند از سكوهاي جديد استاديوم نهايت استفاده را ببرند. 

 


 سردار محمد رضا فصاحت گلپایگانی


 مدیر عامل جدید تیم گهر دورود 


طی گفتگوی کاملا اختصاصی با فرهاد داودوندی 

اعلام نمود:

تیم فوتبال گهر دورود تماما به مردم دورود واگذار گردید.

اولویت در جذب بازیکنان بومی استان است


فرهاد داودوندی- بروجرد: سردار محمد رضا فصاحت گلپایگانی مدیر عامل  و مدیر فنی تیم فوتبال گهر دورود در یک مصاحبه کاملا اختصاصی با سایت شخصی فرهاد داودوندی اعلام نمود: تمام کارهای اداری واگذاری تیم فوتبال گهر دورود به مردم خوب این شهر انجام گرفته است و تا چند روز آینده این تیم کاملا در شهرستان دورود مستقر خواهد شد.

مدیر عامل جدید تیم فوتبال گهر دورود در ادامه افزود: جلسه ای با تمامی مسئولین محترم شهرستان دورود انجام دادیم و در این جلسه که مسئولین شهر و همچنین اداره ورزش و جوانان و مسئولین هیات فوتبال نیز حضور داشتند اعلام نمودیم که هدف مان این است که تیم گهر دورود به مردم دورود واگذار شود که مورد استقبال مسئولین شهر نیز قرار گرفت.

سردار گلپایگانی سپس گفت: بجز یک دفتر برای انجام کارهای اداری، تمامی بازیکنان و کادر تیم گهر در شهرستان دورود مستقر خواهند شد.

رییس ستاد برگزاری تورنمنت یادواره امام خمینی (ره)
 آنگاه ادامه داد که: متاسفانه مدارکی داریم که طی سال گذشته مبالغ بسیاری از مردم دورود در راستای کمک های مردمی جهت تیم فوتبال گهر دورود جمع آوری شده که این پول ها برای این تیم هزینه نگردیده است.

وی در ادامه گفت: از آنجا که فوتبال حرفه ای و بخصوص تیم داری در دو بخش سرمایه گذاری کلان و جذب فوتبالیست خوب باید فعال باشد، لذا قصدمان جذب فوتبالیست های بومی استان می باشد که در دیگر استانهای کشور در حال بازی برای تیمهای دیگر هستند .


سردار محمد رضا فصاخت گلپایگانی در خاتمه نیز افزود: طی هفته آینده برای استقرار کامل تیم در شهرستان دورود به این شهر سفر خواهیم نمود و علاقمندان به این تیم در سراسر  کشور مطمئن باشند که 
بزودی تیم فوتبال گهر دورود قوی تر از گذشته در عرصه فوتبال کشور حضوئری فعال خواهد داشت. 
 

 

 

 

 

 

حضور مهابادی در استقلال اهواز منتفی شد

 


اولین وب هواداران گهردورود: داوود مهابادي از منتفي شدن حضورش در استقلال اهواز خبر داد. سرمربي فصل گذشته مس سرچشمه در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه لرستان، گفت: مذاكراتي با مدير عامل اين باشگاه انجام داده بودم ولي شرايطي كه من مدنظرم بود ايجاد نمي‎شد و عملا همكاري با اين تيم امكان‎پذير نبود. وي بيان كرد: استقلال يكي از تيم‎هاي ريشه دار كشور بوده و اميدوارم با انتخاب يك سرمربي قوي دوباره بتواند به ليگ برتر فوتبال برگردد.

مهابادي با بيان اين‎كه به پيشنهادهاي ديگري كه از تيم‎هاي ليگ يك دارد فكر كرده و آنها را مورد بررسي قرار خواهد داد، يادآور شد: چند تيم به من پيشنهاد داده ولي تيمي را انتخاب خواهم كرد كه تمامي شرايط را براي صعود به ليگ برتر فراهم كند.

سرمربي سابق گهر در خصوص اين‎كه به وي لقب مربي پلي‎افي داده‎اند، گفت: شايد اين لقب كمي اغراق آميز باشد ولي موفقيت‎هايي كه با تيم‎ها بدست آورده‎ام اول لطف خداوند بوده بعد تلاش بازيكنان، كادر فني و مجموعه مديريتي تيم.

وي در خصوص اين‎كه خيلي‎ها معتقدند مهابادي مي‎تواند در ليگ برتر مربي‎گري كرده و موفق نيز شود، اظهار كرد: من هم دوست دارم در اين ليگ فعاليت كنم ولي تاكنون يا شرايط فراهم نشده و يا مديران عامل باشگاه‎ها روي من نظر مثبت و مساعدي نداشته‎اند.

مهابادي يادآور شد: آنچه مسلم و قابل دفاع بوده كارنامه مربي‎گري من است، نمي‎خواهم خودم را به زور و يا تحت هر شرايطي به تيم‎ها تحميل كنم، به هر تيمي كه رفتم و يا بروم تمامي تلاشم را براي موفقيتش بكار بسته و مي‎بندم.